Penzion Fořtovna Drážďany

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Častrov 49 - Drážďany, Častrov 39463

Perfektní
dle 1 recenze

92%

Lenka
rodina se staršími dětmi, 11.8.2018

Penzion Fořtovna Drážďany sídlí v západní části Českomoravské vrchoviny, nedaleko historického městečka Kamenice nad Lipou, v osadě Drážďany. Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí a je schopen splnit i náročné požadavky ubytovaných hostů. Pohodlné ubytování je připraveno v příjemně zařízených apartmánech. Nejen firemní klientela jistě využije společenský sál s barem a se zázemím pro pořádání firemních a společenských akcí. Příjemný odpočinek poskytuje zahrada s posezením. Nechybí úschovna kol a sportovního vybavení. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo u objektu.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion Fořtovna Drážďany On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový pokoj v podkroví (6)
Třílůžkový pokoj s terasou (1)
Třílůžkový pokoj s terasou (2)
Apartmán s krbem a vstupem do zahrady (3)
Čtyřlůžkový pokoj v podkroví (4)
Malé mezonetové apartmá (7)
Velké mezonetové apartmá (5)

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion Fořtovna Drážďany Pokoje

Areál penzionu zajišťuje maximální soukromí a bezpečí. Obytná část penzionu má v přízemí dva třílůžkové pokoje a apartmán tvořený jídelnou s kuchyní a krbem, s oddělenou spací zónou s dvojlůžkem a jednolůžkem. V podkroví jsou celkem čtyři apartmány, z toho dva větší mezonetové apartmány. Ubytovací jednotky mají vlastní kuchyňku a koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále disponují pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu.

Penzion Fořtovna Drážďany Gastronomie

Ubytovací jednotky mají ve svém vybavení kompletně zařízené kuchyňky, ve kterých si mohou hosté pohodlně připravit celodenní stravování. Těšit se mohou i na rybolov na vlastních vodách s možností si ponechat úlovky a prodej domácích ekofarmářských produktů - med, ryby, vejce, maso v bio kvalitě.

Penzion Fořtovna Drážďany Recepce

Čas příjezdu: od 15:00

Čas odjezdu: do 10:00

Penzion Fořtovna Drážďany Okolí

Obec Častrov se nachází v okrese Pelhřimov na Vysočině. Umístění penzionu nabízí ideální východisko pro pěší výlety, cykloturistiku i pro výlety autem po okolí. V okolí lze vyrazit na výlet do města rekordů Pelhřimova, do nedaleké Kamenice nad Lipou nebo třeba do pohádkové Telče či na zámek Červená Lhota.

Penzion Fořtovna Drážďany Další informace

Rezervace a stornovací podmínky

Předběžnou rezervaci pobytu je možno provést telefonicky nebo e-mailem. Při rezervaci prosím uvádějte své jméno, adresu a kontakty na objednavatele (tel, e-mail), dále požadovaný termín a rozsah požadovaných služeb. Rezervace bude závazně potvrzena či zamítnuta dle aktuální obsazenosti požadovaného termínu.

Záloha ve výši 50% je požadována při rezervaci ubytování. Výzva k zaplacení zálohy na pobyt bude zaslána elektronicky a její splatnost je 14 dní.

Stornovací poplatky

V případě storna objednaných služeb budou klientovi vyúčtovány níže uvedené stornopoplatky:

50% ze zaplacené zálohy, dojde-li ke stornování pobytu méně než 60 dní před termínem nástupu

75% ze zaplacené zálohy, dojde-li ke stornování pobytu méně než 30 dní před termínem nástupu

100% ze zaplacené zálohy, dojde-li ke stornování pobytu méně než 10 dní před termínem nástupu, či se zákazník nezúčastní bez ohlášeníPři určení počtu dnů pro výpočet stornopoplatků se do stanoveného počtu dnů započítává i den, kdy bylo hotelu odstoupení doručeno. Do počtu dnů se nezapočítává den zahájení pobytu. Při částečném odstoupení od smlouvy se stornopoplatek vypočítá z částky za částečně stornované služby. Storno je třeba zaslat písemnou formou.

Při zkrácení pobytu ze strany klienta nevzniká nárok na vrácení peněz.

Uhrazením zálohy na pobyt souhlasí klient s výše uvedenými rezervačními a stornovacími podmínkami (včetně stornovacích poplatků).


PŘÍJEZD A ODJEZD

Nástup na pobyt je po 14 hodině, pokud není dohodnuto jinak. Ukončení pobytu, tedy opuštění apartmánu je do 10.00 hod., pokud není dohodnuto jinak. Pobyt se řídí Provozním řádem, který je k dispozici na každém pokoji/apartmánu. V případě závažného porušení tohoto řádu ze strany klienta má ubytovatel právo ukončit pobyt klienta bez náhrady.

Penzion Fořtovna Drážďany

Častrov 49 - Drážďany, Častrov
Zobrazit celou mapu